rozšířené vyhledávání ...

Svátek má Ilona

Zítra má svátek Běla

Interaktivní mapa

Jak se Vám líbí naše nové webové stránky?

Celkem hlasů:
Hlasování začalo:
21. 6. 2013
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Počasí dnes:

20. 1. 2019

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -4 až 0°C. Noční teploty -7 až -11°C.

Geodata

Před léty,hospoda, kašna, husy, uň

-

Stejný název jako tento článek má nová rubrika ve fotogalerii.Paní Pejsarová byla tak  honá a poskytla nám svoji sbírku snímků Úterý,Vidžína i Olešovic, která jak doufám    potěší všechny, kteří se o historii našeho města zajímají.Začínáme několika celkovými pohledy a obrázkem kopce, který zatím ještě není zdobený areálem statku a bytovkami.To již bohužel neplatí na prvním snímku sa starým mostem.Dnes již prakticky neexistující ulicí se dostáváme na náměstí.Co nejdříve doplním fotky zbývajících domů na rynku. Dále   se můžete těšit na okolí hospody,domů kterým se nevyhnula demolice a výstavbu ZŠ.

Z.Š.

Ve fotogalerii je dokončení prohlídky náměstí.Příště hospoda s okolím.

Třetí strana galerie připomíná proměny plácku před hospodou.Popisky u fotek nejsou  úmyslně, abyste mohli chvilku bádat, kde to fotograf zrovna stál.

Vytvořeno: 22. 3. 2009
Poslední aktualizace: 20. 7. 2017 23:08